Zilver op WK Karate voor trainer Erik

Wat een feest! Trainer Erik behaalde gisteren in Tokyo zilver op het Wereld Kampioenschap Gojukai Karate-Do.

Erik nam deel in de poule Shihans: gevorderde karateleraren. Er deden 32 Shihans mee van verschillende continenten. Allemaal voerden zij in verschillende rondes ‘kata’s’ uit. Kata betekent letterlijk ‘vorm’ en staat voor een specifieke, vastgelegde reeks karate-bewegingen.

Natuurlijk onder toeziend oog van de jury, maar ook van grootmeester Yamaguchi. Zilver op het WK Karate! In een poule met zulke geduchte tegenstanders. We zijn ongelofelijk trots op hem en op deze bijzondere prestatie.

Karate leren van Erik

Afgelopen jaar bouwde hij zijn eigen dojo op onze locatie, hier in Lage Zwaluwe. In de dojo begeleidt Erik 1-op-1 karatetrajecten voor iedereen die altijd al traditioneel karate heeft willen leren, of graag wil oppakken.

Ook kun je bij hem 1-op-1 Breathing Energy-lessen volgen voor meer innerlijke rust en algehele ontspanning in lichaam en geest. Neem contact met ons op als je daar interesse in hebt en meer informatie wilt.

Wil je vaker iets van ons lezen?

Wat leuk dat je zojuist ons blog gelezen hebt! Je kunt je aanmelden (of afmelden) voor onze nieuwsbrief via LinkedIn. Daarin geven we je (zeker maandelijks, maar maximaal eens per week) ook een kijkje achter de schermen èn houden we je op de hoogte van onze programma’s.

Toe aan verandering?

In het Programma Zelfontwikkeling ontdek je wat voor jou klopt en hoe je daar ruimte voor maakt. Je wordt bewuster van je eigen kracht, gesterkt door nieuwe inzichten en vertrouwen. Wat je leert, voel je. En kun je vertalen naar je dagelijks leven. Zodat verandering niet vluchtig is, maar verdiept.

Dit vind je misschien ook interessant